Корпоративи

Кращі музиканти на корпоратив в Україні - BANG girl band

Світ бізнесу це не тільки ділові збори, семінари, конференції та офісна рутина. Без яких подій неможливо уявити діяльність компанії? Звичайно, без корпоративних свят і зустрічей. А ось корпоративи, в свою чергу, просто неможливі без якісного музичного супроводу. Жіноче тріо професійних музикантів «BANG» girls band створить дивовижну атмосферу на вашому заході! Ми підтримаємо крутим живим звуком формат будь-якого свята.

Музиканти на свято в Києві: жива музика і її переваги

Музиканти, які виконують пісні під комп’ютерні мінусовки, вже не дивують. Те, що було нове і цікаве пару десятків років назад, тепер зустрічається повсюдно. Яким би не було їх сценічне обладнання, воно не видасть об’ємний і насичений звук. Сучасний тренд – запрошення кавер групи на свято. Артисти мають в своєму арсеналі безліч композицій, які виконують в авторській обробці. Список переваг живої музики величезний, зупинимося на основних:

 

– вібрації музичних інструментів та вокалу зливаються в оригінальні треки, захоплюючи звучанням і створюючи неймовірну атмосферу на корпоративі;

– звук огортає зал і відгукується в серці кожного слухача улюбленими ритмами і піснями – погоджуйте репертуар з групою «BANG» до найдрібніших деталей;

– такий варіант музичного супроводу заходу – синонім престижу, він підвищує рівень організації події;

– артист на корпоративі, який виконує кавери наживо, стає частиною програми – музиканти відчувають настрій публіки, спілкуються з нею і коригують сценарій.

 

Для заходу з нагоди дня народження компанії, Нового року, 8 березня, професійних свят та інших важливих подій краще замовити кавер групу. Занурившись в атмосферу якісної музики, ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір. Співробітники з задоволенням вийдуть на танцпол для дружніх баттлов, разом заспівають відомі пісні і просто відпочинуть в неформальній святковій обстановці. Відмінний тимбилдинг і приємні спогади!

«BANG» girls band - найкраща музика для корпоративу

Колектив «BANG» – це три чарівні дівчини з різноманітними музичними композиціями в репертуарі. Наша унікальність в поєднанні танцювальних ритмів діджея, оксамитового звучання саксофона та професійному вокалі. Учасниці підкорюють харизмою і забезпечують індивідуальний підхід до кожного банкету. Ми виступаємо в декількох складах – вибирайте свій ідеальний варіант музикантів на корпоратив:

 

1. Тріо «BANG» girls band – вокал, саксофон, dj.

2. Дуети: вокал у супроводі саксофона або дует вокалістки і драйвовою DJ

3. Сольні виконавці: розкішне звучання саксофона, професійний вокал або запальні ді-джей мікси.

 

Танцювальна музика для корпоративу – наша особлива любов, адже вона дозволяє легко згуртувати колектив. Ми виконаємо хіти, які не залишать байдужими навіть тих, хто не вміє рухатися. Всі співробітники зберуться на танцполі, щоб вдосталь потанцювати і повеселитися!

Кавер група на корпоратив в Києві, Україні: зробимо ваше свято незабутнім

Вам потрібна танцювальна музика на корпоратив або камерне звучання саксофона для фонового супроводу свята? Можливо, ви плануєте тусовку для молодого колективу компанії? Або вашим співробітникам ближче закордонне ретро? А що, якщо організувати тематичну вечірку в дусі 20-х років або кінопремії Оскар? У вас інша ідея? Це здорово, адже наша кавер група підтримає будь-яку музично-корпоративну авантюру.

Звертайтеся до «BANG» girls band, якщо шукаєте музикантів на корпоратив в Києві, які зможуть передати антураж за допомогою голосу і музичних інструментів. Ми виконаємо вибрані вами композиції і подаруємо безліч позитивних емоцій!

BANG girls band працює в Києві, по всій території України і в інших країнах.

Організація концертів

Артем Мельнiков

Написати в
месенджери

Приєднуйтесь до нас
в соціальних мережах: