Весілля

Кавер група на весілля в Києві - BANG girls band

Романтичне звучання саксофона, запальні DJкомпозиції і професійний вокал на весілля. Представляємо вам жіноче тріо BANG girls band.

Музиканти на весілля: особливості кавер груп України

Атмосфера весілля багато в чому залежить від музики. Подібно вибору загальної стилістики, колірної гами, меню заходу молодята і організатори відповідально підходять до формування репертуару. Віддайте перевагу живій музиці. Така альтернатива артистам, що виступають під комп’ютерні мінусовки, запам’ятається гостям більше. Серед молодят в Києві і Україні особливої популярності набуло запрошення музичного гурту на весілля. Артисти виконують улюблені хіти всіх поколінь в авторській сучасній обробці. Дівчата з музичного колективу «BANG» порадують молодят, їх близьких і друзів, надавши незабутню атмосферу важливим моментам весільного дня:

– зворушливі треки для виїзної церемонії або першого танцю молодих викличуть щирі емоції у присутніх;

-мелодії саксофона зустрінуть гостей в ресторані і наповнять банкетний зал нотками класичних, джазових композицій та поп-музики; -запрошена на весілля група запалить танцпол популярними зарубіжними і українськими хітами в сучасній обробці.


Перевагою вибору таких виконавців буде репертуар, що складається з пісень різних стилів, напрямків і навіть музичних епох. Міксуйте треки і насолоджуйтеся каверами на улюблені мелодії.

Кавер група на весілля - фішки жіночого колективу «BANG»

У Києві кавер групи на весілля запрошують частіше оригінальних виконавців або одиночних музикантів. Основні причини такої популярності – доступний бюджет і престиж. Музичне оформлення від жіночого колективу «BANG» стане родзинкою молодіжного банкету, відмінним доповненням камерної весілля, огранюванням торжества на велику кількість людей. Ви можете обрати один з варіантів складу бенду:


-Тріо: професійний вокал, романтичний саксофон і яскраві мікси Dj.

-Сольні виконавці: чарівний саксофон, драйвовий вокал або запальна енергетика DJ ритмів

-Дуети: чарівний вокал у супроводі саксофона або міксів, створених за DJ пультом.


Вловлюючи настрій весільного банкету, ми підбираємо відповідні треки, щоб можливість потанцювати була у кожного гостя. Чергуючи романтичні весільні пісні з драйвовими сучасними ритмами, вітчизняні популярні мелодії з зарубіжними хітами, група «BANG» стане невід’ємною частиною торжества. Через пару хвилин виступу і спілкування з гостями ми створюємо атмосферу свята. Дивіться відео з виступів музикантів на весіллі, а також інші промоційні ролики групи

Жива музика на весілля: запалюємо з «BANG»

Замовте музику на весілля в Києві, і насолоджуйтеся першим танцем під «вашу» пісню в оригінальному виконанні! Якщо ви шукайте професійних, харизматичних і відповідальних музикантів на весілля – це жіноча кавер група «BANG»:
 
-дівчата, професійно створюють сучасні музичні композиції, наповнять зал звучанням каверів;
-саксофон на весілля – це вишукано і оригінально;
-танцювальні сети від кавер групи, який підтримає концепцію заходу, додасть банкету престижу і шарму;
 
Частий запит від молодят – відома танцювальна музика на весілля, під яку можна провести конкурси, влаштувати батли, запросити на танцпол гостей різного віку. І ми з легкістю втілюємо всі побажання в реальність. Разом з головними героями весільного дня обговорюємо плей-лист, переваги, підстроюємо черговість композицій під сценарій банкету. Довірте нам музичний супровід весілля з нагоди створення нової сім’ї!

BANG girls band працює в Києві, по всій території України і в інших країнах

Організація концертів

Артем Мельнiков

Написати в
месенджери

Приєднуйтесь до нас
в соціальних мережах: